MAREK:
założyciel zespołu. Swoją przygodę z muzyką zaczął od nauki gry na akordeonie w Ognisku Muzycznym w Pszczynie. Ukończył go z wyróżnieniem w roku 1980. Mając 18 lat zaczął grę w wieloosobowym zespole muzycznym, grając na klawiszach i akordeonie, a także śpiewając. Od 12 lat gra jako zespół jednoosobowy „Człowiek Orkiestra” ;-) 2 lata temu założył zespół rodzinny „Impuls”.

 


MARCIN:
(syn założyciela zespołu) muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat. Odkąd sięga pamięcią w domu grano i śpiewano. Naukę gry na instrumencie rozpoczął w wieku 6 lat (akordeon) – a nauczycielem nie mógłby być kto inny niż Tata. Jeszcze w szkole podstawowej zainteresował się grą na keyboardzie. W zespole „Impuls” jest klawiszowcem i wokalistą.

 


KASIA:
(córka założyciela zespołu) przygodę ze śpiewaniem zaczęła nie całkiem z przypadku, gdyż muzykę ma we krwi. Początkowo były to tylko występy w gronie rodzinnym, które z czasem przerodziły się w prawdziwą pasję. Swoją charyzmą potrafi rozruszać niejedno towarzystwo, a głosem poruszyć niejedno serce.

.

Copyright 2011 by "Impuls"
Wykonanie: Invidia.pl